Pinigų grąžinimo garantija 100%:

Perkant mūsų el.parduotuvėje,visoms prekėms yra suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos. Jei netiko dydis ar prekė neatrodo taip grąžiai,kaip tikėjotės,visada galite grąžinti prekę ir atgauti savo pinigus arba iškeisti prekę į kitą.Prekės grąžinimo sąlygos:

Jūsų grąžintos prekės bus pristatyos į mūsų sandelį,kur atitinkami asmenys įvertins ar grąžintos prekės,nepažeidė aukščiau išvardintų sąlygų. 

Jei sąlygos buvo išpildytos,tuomet be ilgų procedūrų grąžinsime Jums pinigus per 7 dienas,nuo grąžintos prekės dienos. 

Prekių grąžinimo taisyklės sudarytos remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

Tiekėjo garantija:

Visoms prekėms suteikiama 3 mėnesiu garantija!

Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams, nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikiu.

Laikrodžių garantijos

Laikrodžio naudojimo taisyklės:

Garantija netaikoma:

Remiantis 2001m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro Įsakymu Nr. 217 (Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės), laikrodžiai yra priskiriami prekėms, už kurias pinigai nėra grąžinami, prekės nėra keičiamos.
Prekės gali būti keičiamos tik tais atvejais, kai yra akivaizdus gamintojo brokas ir jo neįmanoma  pašalinti remonto metu. Gedimai, kurie įvyko dėl kliento kaltės, naudojimosi taisyklių nesilaikymo arba dėl natūralaus dėvėjimosi, NĖRA  laikomi gamintojo broku.

Visais klausimais:
El.paštas: info@ismaniejilaikrodziai.lt

Telefonas: +370 699 76228